למה חשוב לעשות ביטוח חיים

ביטוח חייםאנשים רבים מוותרים על ביטוחים שונים מבלי לדעת מה הם יכולים להרוויח מהם, וחבל. עם זאת, הצורך לבטח כמעט כל דבר משום שהתקלות והבעיות הלא צפויות עולות הרבה כסף לתקן אותן, גורם לכך שאנשים בכל זאת מתעניינים בביטוחים השונים. משום מה, ביטוח חיים, שהוא הביטוח החשוב ביותר שאנשים יכולים לעשות, לא ממש מדבר לכאלה שאינם נוטלים משכנתה ומחויבים על ידי הבנק לעשות זאת. כדאי לדעת למה ביטוח חיים חיוני לכם ככל שעולה תוחלת החיים.

ביטוח חיים הוא לא רק למשכנתה

כל בנק שמלווה לכם כסף ידרוש מכם לעשות ביטוח חיים כתנאי לקבלת המשכנתה. הסיבה ברורה. ללא ביטוח חיים אין ערבות לבנק שאם חילה קורה לכם משהו יש מי שממשיך לשלם את המשכנתה. זה חשוב גם לכם, משום שאם קורה לכם משהו במהלך התקופה, אינכם יכולים לעבוד או שחלילה במקרה של מוות, גם המשפחה מכוסה בצורה כזאת וקורת הגג שלה אינה נלקחת ממנה כדי לכסות את המשכנתה שהלווה כבר אינו יכול לכסות. זוהי החשיבות הגדולה ביותר של לווים בהוצאת פוליסה של ביטוח חיים וכדאי לחשוב על היתרונות שלה במקום לראות בה עול שמעיק על החוב לבנק.

ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה, טוב למשפחה

למי שיש ילדים התלויים בו לפרנסתו על אחת כמה וכמה שעליו לתפור לעצמו פוליסה שמותאמת לכל הצרכים שלו ושל משפחתו. אם לפני מקרה המוות יש גם אשפוז וטיפול במצב סיעודי, כל הסעיפים האלה נלקחים בחשבון ומכסים אתכם במקרה של אובדן כושר ההתפרנסות שלכם לתקופה ארוכה. אם יש הוצאות נוספות על טיפולים רפואיים והחזקה במוסדות, זה אומר שלא זו בלבד שלא תוכלו להתפרנס אלא שתיאלצו לבזבז את החסכונות שלכם על הוצאות רפואיות נלוות, ואחר כך, מי יודע מתי יחזור כושר העבודה שלכם. מומלץ מאוד להפריש בצד את הסכום הנדרש לצורך הביטוח שיגן על המשפחה שלכם וגם עליכם, בהנחה שעוד תהיו כאן במקרה של מחלה או פציעה, ויהיו הוצאות רבות שייפלו לנטל על גב המשפחה.

ביטוח חיים למקרה של מוות

אף אחד לא יכול להתמודד עם מוות בצורה המיטבית ביותר בתקופה הראשונה וזה יכול לקחת עוד שנים עד שבני המשפחה שלכם יחזרו לעצמם ויתפקדו טוב מספיק כדי לדאוג לעצמם. במקרה של אובדן ראש המשפחה, חשוב לדאוג להם בתקופה הקשה הזאת עד שיוכלו לקום על רגליהם ולעשות כל מה שנחוץ כדי לחזור לחיים מלאים בכל זאת, וגם לכך נועד ביטוח החיים.

 

למידע נוסף על ביטוחי חיים בקרו באתר